Eerste Heilige Communie

Zondag 19 september is er een Eerste Heilige Communieviering met 12 communicanten uit onze parochie. In verband met de Corona maatregelen is de viering na de vakantie gepland. De kinderen zijn rekening houdend met de Corona maatregelen. toch een paar keer bij elkaar kunnen komen in de kerk van Wouw voor hun voorbereidingen. Ze hebben in een werkboek gewerkt, het kruisteken en Onze Vader geleerd. Ook hebben ze een speurtocht in de kerk gedaan. De vieringen zullen worden voorgegaan door pastoor Verheije en diaken Ryan Keetelaar. Omdat er nog niet heel veel mensen bij de viering aanwezig mogen zijn, zal deze viering ook via de livestream worden uitgezonden. Op deze manier kunnen toch alle familieleden en bekenden hun communicant volgen als hij/zij de Eerste Heilige Communie ontvangt. Ondanks de nog geldende Corona maatregelen wensen wij de kinderen en hun gezinnen een mooie viering toe.

Geplaatst in Geen categorie