Communie en vormsel 2023

Eerste Heilige Communie

De vakantieperiode is voorbij en wij als parochie zijn ook weer gestart met onder andere de voorbereiding voor de  Eerste Heilige Communieviering. Deze regionale viering is bestemd voor alle kinderen uit groep 4. De communieviering vindt plaats op zondag 16 april 2023 om 11.00 uur in de kerk van Wouw. Voorafgaand aan deze communieviering komen de kinderen een aantal keren op woensdagmiddag samen . Meer informatie hierover krijgt u op de  informatie avond. Deze staat gepland op maandag 17 oktober om 20.00 uur in de kerk van Wouw. De uitnodiging hiervoor is bij alle basisscholen in onze parochie verspreid. Opgeven kan tot 1 december 2022 via onze website www.samenkerk.nl. Als u kiest voor parochie OL Vrouw in ’t Woud vindt u links op de pagina het kopje Communie. Voor meer informatie kunt u mailen naar mirella@samenkerk.nl.

Het Heilig Vormsel       

De regionale Vormselviering is gepland op vrijdag 26 mei 2023 om 19.00 uur in de kerk van Hoogerheide. Alle kinderen uit deze parochie en parochie de Bron ontvangen dan hun Heilig Vormsel. De informatie avond is al geweest, maar u kunt uw zoon/dochter nog opgeven tot 1 december 2022. Meer informatie en het inschrijfformulier vindt op onze website www.samenkerk.nl. Als u vervolgens kiest voor parochie OL Vrouw in ’t Woud vindt u links op de pagina het kopje ‘Vormsel’. Voor vragen kunt u mij mailen op mirells@samenkerk.nl.

Mirella Broos

teamassistente

Geplaatst in Geen categorie